PREMESTILI SMO SE NA http://www.annihilation-team.co.cc/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


http://www.annihilation-team.co.cc/ premestili smo se
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 mAx'Y fo da win :)

Go down 
+3
PuDg[E]
VuleX
mAx'Y
7 posters
AuthorMessage
mAx'Y

mAx'Y


Posts : 62
Join date : 2008-05-01
Age : 35

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 4:10 pm

Prvo , Pozdrav svima ..za devojke ------->--{@ Smile Zovem se Emir iz Tutina grada .Imam 19 god..Igram CS nekih 6-7 god. Igrao sam ga prilicno aktivno ...isao na razne Turnire cak i na WCG Grand Finale u BG-u..Cuo sam za ovaj klan od Vulexa kojeg sam upoznao preko nekog servera..cool je tip . hoce da radi ..hoce da wezba ..ukratko cs mu je ljubav .Very Happy..ja mislim da imam dovoljno iskustva i skilla da vam predocim moje poglede i planove za bolju igru i prvenstveno druzenje ...Sve najlepse od mAx'Y-a Smile PEACE
Back to top Go down
VuleX

VuleX


Posts : 91
Join date : 2008-04-25

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 4:21 pm

maxy Very Happy welcome Very Happy
Back to top Go down
PuDg[E]

PuDg[E]


Posts : 212
Join date : 2008-04-24

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 5:35 pm

Zz siso lol!
Back to top Go down
ika<3 Vanja

ika<3 Vanja


Posts : 236
Join date : 2008-04-23
Location : BELI GRAD

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 8:38 pm

cao ljubavi Very Happy
Back to top Go down
Mali__Andra




Posts : 29
Join date : 2008-04-26

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 9:37 pm

pozz GL & HF!!! Ee mozda se sretnemo na WCG ako dolazis u KG ja idem sa svojim LAN Klanom izgleda da smo najmladji igraic na wcg svi smo 95 94 i 93 god Very Happy
Back to top Go down
shili




Posts : 55
Join date : 2008-04-27

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 10:27 pm

z
Back to top Go down
Sp33d
Admin
Sp33d


Posts : 311
Join date : 2008-04-21
Age : 33

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 10:42 pm

Nas PRO ! Smile
Back to top Go down
https://annihilationcs.forumotion.com
ika<3 Vanja

ika<3 Vanja


Posts : 236
Join date : 2008-04-23
Location : BELI GRAD

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeThu May 01, 2008 11:07 pm

Andro jebo te WCG smorio si... Samo mi reci kako ides na WCG bolji ste od KgB-a? vi nemozete ni nas da pobedite...
Back to top Go down
mAx'Y

mAx'Y


Posts : 62
Join date : 2008-05-01
Age : 35

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeFri May 02, 2008 1:23 pm

Ada deste moji igraci ...moji teammates !Very Happy Moze moze sa vama da se radi . . .Sto se tice kulture to smo juce sredili Smile A sto se tice igranja ...mnogo sam zadovoljan na onaj CW vs VIC ...Dobro smo odigrali opet kako smo prvi put igrali zajedno . . .Samo vise samopouzdanja i wise koncentracije a ne da mislite na devojke dok igrate Very Happy Imate posle vremena za sve Razz i da.....Imali demo vs VIC sto smo igrali ? ? Da krenem da skupljam dobre fragove i akcije za film Razz ^^ Onde imamo jakih akcija posebno mojih kad sam 2-3 puta ubio celu ekipu Very Happy Respect Y'all Wink
Back to top Go down
ika<3 Vanja

ika<3 Vanja


Posts : 236
Join date : 2008-04-23
Location : BELI GRAD

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeFri May 02, 2008 4:48 pm

MaxY imas Vegas?
Back to top Go down
PuDg[E]

PuDg[E]


Posts : 212
Join date : 2008-04-24

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeFri May 02, 2008 5:35 pm

MAXY THE PR0
Back to top Go down
mAx'Y

mAx'Y


Posts : 62
Join date : 2008-05-01
Age : 35

mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitimeFri May 02, 2008 6:00 pm

hmm ..pa ranije sam pravio filmove ...od kako sam prestao aktivno da se bavim ovim "sportom " Smile onda sam izbrisao ..mada nabavicu ja sve to ..pa da krenemo MALA Razz
Back to top Go down
Sponsored content





mAx'Y fo da win :) Empty
PostSubject: Re: mAx'Y fo da win :)   mAx'Y fo da win :) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
mAx'Y fo da win :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PREMESTILI SMO SE NA http://www.annihilation-team.co.cc/ :: *_*Predstavljanje*_* :: Predstavite se-
Jump to: