PREMESTILI SMO SE NA http://www.annihilation-team.co.cc/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


http://www.annihilation-team.co.cc/ premestili smo se
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Stvarno mi je zao.....

Go down 
+2
ika<3 Vanja
'beRt
6 posters
AuthorMessage
'beRt

'beRt


Posts : 176
Join date : 2008-04-25
Age : 35
Location : Vrbas

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:36 pm

Ljudi moji lepo mi je bilo druziti se sa vama ovde ali nazalosta ja vise nemogu a posecujem ovaj forum Sad vise nemogu da izdrzim avatar od vulexa kad god dodjem mene stomak boli kolko se smejem Very Happy i dok on neskine taj avatar ja necu dolaziti,bojim se za svoje zdravlje Very Happy
Back to top Go down
ika<3 Vanja

ika<3 Vanja


Posts : 236
Join date : 2008-04-23
Location : BELI GRAD

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:07 pm

E majke mi i mene nervira Very Happy avatar... haha bez ljutnje vule Very Happy
Back to top Go down
Grabber

Grabber


Posts : 74
Join date : 2008-04-25

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:14 pm

kakav lik Very Happy
Back to top Go down
Djura^^

Djura^^


Posts : 14
Join date : 2008-05-06

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:38 pm

Ma Vule cenzura xD
Back to top Go down
PuDg[E]

PuDg[E]


Posts : 212
Join date : 2008-04-24

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:13 pm

AHAHHAHAHAH Very Happy Very Happy





sta je smesno?????????
Back to top Go down
'beRt

'beRt


Posts : 176
Join date : 2008-04-25
Age : 35
Location : Vrbas

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:42 pm

ja ozbiljno govorim nemogu da stanem sa smehom kad vidim one face od bina lol! najaci glumac ikada Very Happy
Back to top Go down
Djura^^

Djura^^


Posts : 14
Join date : 2008-05-06

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:48 am

ExiLe ^Love TDsystem wrote:
najaci glumac ikada Very Happy

Potpisujem Very Happy
Back to top Go down
'beRt

'beRt


Posts : 176
Join date : 2008-04-25
Age : 35
Location : Vrbas

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:59 am

kako nevoleti tu facu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy stavio bi ga na SK za omiljenog glumca al mu neznam pravo ime Shocked
Back to top Go down
Grabber

Grabber


Posts : 74
Join date : 2008-04-25

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:32 pm

Rowan Atkinson(Mr. Been) ovako valda Smile
Back to top Go down
'beRt

'beRt


Posts : 176
Join date : 2008-04-25
Age : 35
Location : Vrbas

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 3:14 pm

Fala care Very Happy cheers
Back to top Go down
VuleX

VuleX


Posts : 91
Join date : 2008-04-25

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 4:59 pm

AHHAHAHA koji car exile Very Happy
Back to top Go down
'beRt

'beRt


Posts : 176
Join date : 2008-04-25
Age : 35
Location : Vrbas

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 6:30 pm

hahahahahahah daj eo opet lol! lol! lol! lol! stomak me boli skidaj to lol! lol! lol! bounce
Back to top Go down
VuleX

VuleX


Posts : 91
Join date : 2008-04-25

Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitimeSat Jun 07, 2008 7:26 pm

ja sam gledao sve njegove filmove skoro Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Stvarno mi je zao..... Empty
PostSubject: Re: Stvarno mi je zao.....   Stvarno mi je zao..... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Stvarno mi je zao.....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PREMESTILI SMO SE NA http://www.annihilation-team.co.cc/ :: *_*Obavestenja*_* :: Obavestenja-
Jump to: